Makeup na večírek: elegatně s výraznými rty

170 Liked
Posted in: Make-up Look

Leave a comment

Comments

 • MagdaPlewa
  By : MagdaPlewa On 21 December 2015

  Joanna, dziękuję! :)

 • Joanna Kowalczyk
  By : Joanna Kowalczyk On 19 December 2015

  piękny make up :)

 • MagdaPlewa
  By : MagdaPlewa On 18 December 2015

  Marto, mocne krycie uzyskałam poprzez zastosowanie dwóch technik. Najpierw w całą twarz wtarłam okrężnymi ruchami cieniutką warstwę podkładu. Dokładnie tak, jak opisuje to w komentarzu wyżej Dorota. Następnie w miejsca, które były mocno zaczerwienione ruchem stemplującym, dociskając pędzlem proszek do skóry aplikowałam drugą warstwę podkładu a w miejsca krostek i drobnych przebarwień korektor. Dobre rezultaty daje też nabieranie na opuszek palca odrobiny podkładu i "wciskanie" go w skórę. Ciepło dłoni pomaga połączyć się kosmetykowi z cerą. :) Daj znać, jak efekty!

 • Marta
  By : Marta On 18 December 2015

  Problem u mnie jest taki, że mam dużo przebarwień i cerę trądzikową. Dlatego nie chcę używać innych podkładów, niż mineralnych :( Dziś spróbuję ze zwilżonym pędzlem, dzięki wielkie! (oczywiście wszystkie inne kroki robiłam) :)

 • Dorota Mąkosa
  By : Dorota Mąkosa On 18 December 2015

  Marta, najlepsze krycie uzyskasz podkładem w formule kryjącej. Jednakże matująca również może dać krycie od średniego po pełne. Kluczem do sukcesu jest to, że podkład możesz nakładać warstwowo - do momentu uzyskania zadowalającego efektu. Warto przy tym używać pędzla dedykowanego do makijażu mineralnego - najlepiej flat topa o zbitym włosiu. 1. Przygotuj odpowiednio cerę: przed nałożeniem kosmetyku nawilż ją lekkim kremem i poczekaj kilka minut na jego wchłonięcie. 2. Następnie wysyp trochę podkładu na wieczko i zanurz w nim pędzel. Nadmiar kosmetyku strzep o krawędź wieczka. 3. Zacznij nakładać podkład okrężnymi ruchami od wewnętrznych po zewnętrzne partie twarzy. Możesz dobierać podkład w trakcie. 4. Aby dobrze pokryć cerę, nakładaj 2-3 cienkie warstwy, zamiast jednej grubej. Możesz też spróbować aplikacji na mokro. W tym celu zwilż pędzelek wodą termalną lub hydrolatem i dopiero wówczas zanurz go w podkładzie. Kosmetyk nabierze kremowej konsystencji i zapewni mocne krycie. :)

 • Marta
  By : Marta On 16 December 2015

  Jak uzyskujesz dobre krycie podkładem z anabelle minerals? :(