• Dekalog skóry naczynkowej - jak utrzymać ją w dobrej formie?
  Lifestyle , Termékek , Egészség

  Dekalog skóry naczynkowej - jak utrzymać ją w dobrej formie?

  Skóra naczynkowa wymaga specjalnego traktowania. Z natury cienka, charakteryzująca się także niezwykłą delikatnością ekspresowo się rumieni i reaguje na zmiany warunków atmosferycznych.  Jest także płasko unaczyniona, a co za tym idzie nieelastyczne naczynia krwionośne, które łatwo się rozszerzają np. podczas stresu, czy różnicy temperatur, przebijają przez naskórek racząc nas tzw.  "pajączkami" oraz zaczerwienieniem. Odpowiednia pielęgnacja pozwala jednak utrzymać cerę naczynkową w dobrej...

 • Makijaż dla opadających powiek - jak malować opadającą powiekę?
  Lépésről-lépésre , Smink

  Makijaż dla opadających powiek - jak malować opadającą powiekę?

  Opadające powieki to jeden z najczęstszych problemów estetycznych kobiet. Najwięcej dylematów związanych z taką sytuacją pojawia się, gdy planujemy umalować oczy. Jak wykonać makijaż dla opadających powiek? Jak zniwelować efekt zmęczonego oka? Jak optycznie podnieść powiekę? Nie trzeba udawać się od razu do specjalisty na korektę, wystarczy kilka zasad, które mogą pomóc “otworzyć” spojrzenie i zapomnieć o opadniętej fałdce skóry. 

 • Dekalog skóry dojrzałej, czyli jak zachować młodość i zdrowy wygląd
  Lifestyle , Termékek , Egészség

  Dekalog skóry dojrzałej, czyli jak zachować młodość i zdrowy wygląd

  The aging process of our skin begins after the age of twenty-five. However, we are dealing with mature skin at about forty-five. Of course, there are exceptions to this rule because of individual factors and innate genes. Each of us ages at a different pace.

  Olvass tovább
 • Soft Cocktail: jak wykorzystać cienie glinkowe w codziennym makijażu?
  Smink , Termékek

  Soft Cocktail: jak wykorzystać cienie glinkowe w codziennym makijażu?

  Zastanawiasz się jak wykorzystać nowe cienie glinkowe Soft Cocktail Annabelle Minerals? Obawiasz się ich ponadprzeciętnej wydajności i pojemności, stąd nie wiesz, czy jesteś w stanie je samodzielnie wykorzystać? Dzisiaj przedstawimy Ci kilka sposobów alternatywnego wykorzystania produktowych nowości marki.

  Olvass tovább
 • Różane powieki i fuksjowe usta - na przywołanie wiosny!
  Lépésről-lépésre , Smink

  Różane powieki i fuksjowe usta - na przywołanie wiosny!

  Promienie słońca, ciepło, kwitnące kwiaty, wybujała zieleń - czy, tak samo jak my, kochacie taką aurę? Choć za oknem panuje jeszcze chłód, małymi kroczkami możemy sprawić, że choć trochę zbliżymy się do wiosny. 

  Olvass tovább
Loading...