PÉČE O PLEŤ

Příroda je matkou vynálezů, proto se rodina Annabelle rozšiřuje o novou péči o pleť -  Annabelle Naturals. Zjistěte sami, jak je péče o pleť a tělo s přírodními produkty snadná! Naše nová kosmetika má čisté zelené složení - všechny ingredience jsou výhradně rostlinného původu. My totiž neděláme kompromisy. 

Nabízíme přírodní multifunkční oleje vhodné pro péči o pleť, tělo i vlasy. Nenajdete v nich žádné konzervační látky nebo zdraví škodlivé složky. Tato inovativní kosmetika je vyrobena z vysoce kvalitních přírodních olejů, mj. kokosového, arganového nebo hroznového oleje a éterických olejů v podobě citronového nebo tymiánového. 

Víme, jak důležitá je péče o pleť, tělo i vlasy. Díky důkladnému odlíčení a následné hydrataci docílíte krásné a zdravé pleti. Proto jsme připravili tři multifunkční oleje: Stay Pure, Stay Calm a Stay Essential. 

Existuje 13 produktů.

Zobrazení 1-13 z 13 položek
Aktivní filtry
 • Rychlý náhled
  • Blíží se konec
  • Nové

  SKIN MUST HAVES – sada mini sér

  10,90 €

  Vyzkoušej všechna 3 pokročilá séra Annabelle Minerals pro komplexní péči o pleť. Sada obsahuje miniatury: sérum vitamínu C - Glow Juice, niacinamidové sérum - Clarity Juice a retinolové sérum - Repair Juice balené v 3ml lahvičkách s pipetami.

 • GLOW JUICE – sérum s vitamínem C

  28,90 €

  Pokročilé sérum s 20 % vitaminu C, obohacené o kyselinu ferulovou, vitamín E a kvercetin. Poskytuje omlazující a rozjasňující účinek. Pro všechny typy pokožky.

 • CLARITY JUICE – sérum s niacinamidem

  28,90 €

  Pokročilé sérum s 5% niacinamidem, podpořené N-acetylglukosaminem, extraktem z pupečníku asijského a biofermentem rýže. Snižuje viditelnost pórů a vyhlazuje texturu pleti. Zpevňuje a redukuje nedokonalosti. Posiluje ochrannou bariéru pokožky. Pro všechny typy pleti.

 • REPAIR JUICE – sérum s retinolem

  28,90 €

  Pokročilé sérum s 0,3% retinolem, výtažkem z vojtěšky, protěže a kmenovými buňkami orchidejí. Obnovuje a vyhlazuje strukturu pokožky, redukuje jemné vrásky, rozjasňuje a zlepšuje pevnost pleti. Maximálně rychlý účinek s jemným působením. Používej na noc.

 • SOFT CREAM – lehký hydratační krém

  11,90 €

  Neuvěřitelně lehký, rychle se vstřebávající krém pro každodenní péči o všechny typy pleti, včetně smíšené a mastné. Optimální hydratační podklad pro minerální make-up. Hydratační krém z 95 % přírodních složek.

 • GUA SHA – kámen pro masáž tváře

  12,90 €

  Gua sha masážní kámen na obličej z růženínu. Gua sha je masážní metoda odvozená z tradice terapeutické čínské masáže. Pravidelná masáž zdůrazňuje kontury obličeje a snižuje hloubku vrásek. Je to skvělý způsob, jak stimulovat vitální energii.

 • Multifunkční olej STAY ESSENTIAL

  13,90 €

  Přírodní multifunkční olej Stay Essential pro zralou a unavenou pleť. Vyživuje a hydratuje šedou a unavenou pleť. Vrací pokožce pružnost, lesk a energii.

 • Multifunkční olej STAY PURE

  13,90 €

  Přírodní multifunkční olej Stay Pure na problémovou a mastnou pleť. Olej efektivně, ale jemně odstraní i voděodolné líčení. Zklidňuje, vyživuje a hydratuje pleť a zabraňuje jejímu vysoušení.

 • Multifunkční olej STAY CALM

  13,90 €

  Přírodní multifunkční odličovací a pečující olej Stay Calm. Určený pro suchou, citlivou pleťa pleť se sklony ke kuperóze. Důkladně odstraňuje líčení, hydratuje, zklidňuje pleť a chrání jemné kapiláry před popraskáním.

 • PIPETA

  0,90 €

  Znovupoužitelná pipeta pro pečující produkty Annabelle Minerals

 • Pumpička do olejů

  0,90 €

  Znovupoužitelná pumpička do olejů Annabelle

 • Pumička do olejů i krémů

  1,30 €

  Znovupoužitelná pumpička do olejů i krémů Annabelle Minerals

 • Znovupoužitelné TAMPONY

  5,90 €

  Sada pěti znovupoužitelných odličovacích tamponů. Připojte se s námi k #lesswaste, a vyměňte jednorázové tampony za znovupoužitelné. Balení obsahuje 5 ks.