promowane

Aktivní filtry
 • SOFT CREAM – lehký hydratační krém

  11,90 €

  Neuvěřitelně lehký, rychle se vstřebávající krém pro každodenní péči o všechny typy pleti, včetně smíšené a mastné. Optimální hydratační podklad pro minerální make-up. Hydratační krém z 95 % přírodních složek.

 • Minerální krycí make-up

  11,90 €

  Minerální krycí make-up Annabelle Minerals - vysoké krytí, jednoduché složení. Poskytuje pokožce pohodlí po mnoho hodin. Snadno se nanáší a poskytuje přirozený efekt. Vyber si svůj odstín a užívej si výhod minerálního líčení.

 • minerální PIGMENT

  10,90 €

  Intenzivně zářící minerální pigmenty v jedinečných barvách. Silně pigmentované, dlouhotrvající a efektivní. Zkrášlí jakýkoliv make-up a dodají mu okouzlující lesk. Přírodní přísady schované ve skleněném obalu. Použij samostatně nebo jako topper pro dodání lesku. Vhodné na obličej i tělo.

 • Jumbo TUŽKA na rty

  9,90 €

  Krémová tužka na rty ve třech barvách. Příjemné na každodenní nošení - díky obsahu přírodních olejů rty vyživuje a zjemňuje. Snadné a příjemné použití. Univerzální svěží odstíny a polomatný finiš.

 • TUŽKA na oči

  8,90 €

  Měkká tužka na oči. Jemné krémové složení na bázi přírodních olejů a minerálů pečuje o pokožku. Jemná i pro citlivá oční víčka. Pomáhá dokončit make-up a zdůraznit tvar oka. Ve třech univerzálních barvách.

 • rozjasňující TVÁŘENKA

  13,90 €

  Minerální tvářenka s rozjasňujícím efektem. Tvému make-upu dodá svěžest a zdravý lesk. Snadno se nanáší a umožňuje budovat intenzitu. Kombinace minerálů a vzácných přírodních olejů vyživuje pokožku. Dostupné ve dvou odstínech. Použij tlačítko VYZKOUŠEJ TO a vyber si tu, která se k tobě hodí.

 • minerální ROZJASŇOVAČE

  16,90 €

  Rozjasňovače s přírodními složkami. Poskytují projasněný až zrcadlový efekt na tváři. Ve dvou univerzálních odstínech: studené champagne a klasické zlaté. Oba minerální rozjasňovače jsou šetrné k pleti a pečují o ni.

 • Minerální rozjasňující make-up

  11,90 €

  Minerální make-up s projasňujícím efektem. Pro všechny typy pleti, včetně citlivé a zralé. Make-up, který sjednocuje barvu pleti, vizuálně vyhlazuje a zjemňuje rysy obličeje. Díky tomu jsou póry a drobné vrásky opticky méně viditelné. Nabízí UV ochranu 20SPF. Lehký a téměř neviditelný - make-up jako tvá druhá kůže.


  Vyber si odstín pomocí tlačítka VYZKOUŠEJ TO.

 • Jumbo TUŽKA na oči

  9,90 €

  Víceúčelová oční linka - kombinuje oční stíny a oční linky. Je jemná a vhodná i pro citlivé oči. Díky obsahu přírodních olejů pečuje o pokožku. Dlouhotrvající krémové složení je dostupné ve třech pigmentovaných odstínech.