EKO

EKO

EKO

V Annabelle Minerals věříme, že každý z nás může redukovat množství plastů, které se kolem nás den co den vyskytují. Věříme, že jako firma můžeme vědomě vytvářet kosmetiku, a i přesto minimalizovat dopad její výroby na životní prostředí. Země je naším jediným domovem, planeta B neexistuje, i proto se Annabelle Minerals ubírá směrem #lesswaste.

Zákazníci Annabelle Minerals jsou naším největším důvodem pro změnu. Právě díky nim jsme se rozhodli pro minimalizaci plastů, které chrání naše produkty při transportu a skladování. Nejde nám o revoluci, záleží nám na evoluci.  Věříme, že malé kroky vedou k velkým změnám. Z toho důvodu na e-shopu Annabelle Minerals naleznete nově záložku EKO. Produkty Annabelle Minerals tak nakoupíte v duchu #lesswaste. Zkrátka bez plastu nebo pro opakované použití.

Čím jsme se rozhodli nahradit plast? Obaly z nelakovaného papíru, skla a hliníku. Každý z těchto materiálů – včetně těch znovupoužitelných – jsme vybírali tak, aby byly nejen snadno, ale i plně recyklovatelné.

Udržitelný rozvoj a péče o životní prostředí nejsou výsadou, nýbrž odpovědností každého z nás. Začněte i vy kráčet ekologickou cestou s Annabelle Minerals – nakupujte své oblíbené minerální produkty v ekologickém balení. Buďte změnou!


Aktivní filtry
 • NÁDOBKA pro opakovatelné použití ♻

  3,90 €

  Opakovatelně použitelná nádobka pro skladování a míchání minerálních produktů. Vyrobeno z odolného hliníku. Perfektní pro skladování a přepravování produktů z linie produktů v papírových obalech. Nádobka vytvořená v duchu #lesswaste.

 • Minerální krycí make-up ♻

  6,93 € -30% 9,90 €

  Minerální make-up v krycí verzi v ekologickém papírovém obalu. Plné krytí s SPF 30 pro normální a suchou pleť.

 • Minerální matující make-up ♻

  6,93 € -30% 9,90 €

  Minerální make-up v matující verzi v papírovém obalu. Matný efekt po dobu několika hodil s SPF 10 pro mastnou a problematickou pleť.

 • Minerální rozjasňující make-up ♻

  6,93 € -30% 9,90 €

  Minerální rozjasňující make-up v papírovém balení. Výsledkem je projasněná pokožka a optická redukce jemných vrásek. Díky SPF 20 chrání pleť před UV zářením. Vhodné pro všechny typy pleti, zejména pro zralou a matnou.

 • Minerální tvářenka ♻

  7,63 € -30% 10,90 €

  Minerální tvářenka v teplém či studeném odstínu v ekologickém papírovém obalu. Poskytuje dlouhodobou výdrž, matný přirozený efekt, neztrácí barvu během dne a nestírá se. Vhodné pro všechny typy pleti.

 • Minerální pudry ♻

  9,03 € -30% 12,90 €

  Transparentní pudry v papírovém balení. Vyberte si matující pudr na bázi bambusového prášku nebo jílový primer pod make-up. Produkty jsou vhodné zejména pro mastnou a problematickou pleť, a také pro lidi co preferují matný vzhled make-upu.

 • Znovupoužitelné TAMPONY

  5,90 €

  Sada pěti znovupoužitelných odličovacích tamponů. Připojte se s námi k #lesswaste, a vyměňte jednorázové tampony za znovupoužitelné. Balení obsahuje 5 ks.