EKO

EKO

EKO

V Annabelle Minerals věříme, že každý z nás může redukovat množství plastů, které se kolem nás den co den vyskytují. Věříme, že jako firma můžeme vědomě vytvářet kosmetiku, a i přesto minimalizovat dopad její výroby na životní prostředí. Země je naším jediným domovem, planeta B neexistuje, i proto se Annabelle Minerals ubírá směrem #lesswaste.

Zákazníci Annabelle Minerals jsou naším největším důvodem pro změnu. Právě díky nim jsme se rozhodli pro minimalizaci plastů, které chrání naše produkty při transportu a skladování. Nejde nám o revoluci, záleží nám na evoluci.  Věříme, že malé kroky vedou k velkým změnám. Z toho důvodu na e-shopu Annabelle Minerals naleznete nově záložku EKO. Produkty Annabelle Minerals tak nakoupíte v duchu #lesswaste. Zkrátka bez plastu nebo pro opakované použití.

Čím jsme se rozhodli nahradit plast? Obaly z nelakovaného papíru, skla a hliníku. Každý z těchto materiálů – včetně těch znovupoužitelných – jsme vybírali tak, aby byly nejen snadno, ale i plně recyklovatelné.

Udržitelný rozvoj a péče o životní prostředí nejsou výsadou, nýbrž odpovědností každého z nás. Začněte i vy kráčet ekologickou cestou s Annabelle Minerals – nakupujte své oblíbené minerální produkty v ekologickém balení. Buďte změnou!


Aktivní filtry