Filtrovat podle

Dostupnost

Dostupnost

Barevná škála

Barevná škála

Úroveň světlosti

Úroveň světlosti

Korektory

Minerální korektory od Annabelle Minerals jsou ideální pro zakrytí všech nedokonalostí. Díky obsahu oxidu titaničitého výborně zakryjí všechna zarudnutí a podporují léčbu zánětů.

Existuje 19 produktů.

Zobrazení 1-19 z 19 položek
Aktivní filtry
 • Minerální korektor LIGHT

  10,90 €

  Minerální korektor Annabelle Minerals v odstínu Light je nejsvětlejší odstín korektoru, s pistáciovými pigmenty.

 • Minerální korektor MEDIUM

  10,90 €

  Minerální korektor Annabelle Minerals v odstínu Medium je střední odstín korektoru, se žlutými pigmenty.

 • Minerální korektor NATURAL CREAM

  10,90 €

  Minerální korektor Annabelle Minerals v odstínu Natural Cream výborně doplní make-upy Natural Cream a Natural Fairest. Skvělá volba pro všechny s velmi světlou porcelánovou pletí, pro které jsou běžné korektory příliš tmavé.

 • Minerální korektor DARK

  10,90 €

  Minerální korektor Annabelle Minerals v odstínu Dark je nejtmavší odstín korektoru, s karamelovými tóny. Je vhodný pro všechny, kteří mají tmavší odstín pleti.

 • Minerální korektor NATURAL FAIREST

  10,90 €

  Minerální korektor Annabelle Minerals v odstínu Natural Fairest výborně doplní make-upy Natural Fairest a Natural Fair. Je to druhý nejsvětlejší odstín řady Natural. Vhodný pro všechny s velmi světlou pletí se sklonem k červenání.

 • Minerální korektor GOLDEN CREAM

  10,90 €

  Minerální korektor Annabelle Minerals v odstínu Golden Cream výborně doplní make-upy Golden Cream a Golden Fairest. Je to nejsvětlejší odstín z řady Golden, ideální pro všechny s velmi světlou pletí se zlatými podtóny, pro kterou bývají nejsvětlejší odstíny korektorů příliš tmavé.

 • Minerální korektor BEIGE CREAM

  10,90 €

  Minerální korektor Annabelle Minerals v odstínu Beige Cream výborně doplní make-upy Beige Cream a Beige Fairest. Doporučujeme všem s velmi světlou pletí s růžovými podtóny, pro kterou bývají nejsvětlejší odstíny korektorů příliš tmavé.

 • Minerální korektor GOLDEN FAIREST

  10,90 €

  Minerální korektor Annabelle Minerals v odstínu Golden Fairest výborně doplní make-upy Golden Fairest a Golden Fair.

 • Minerální korektor BEIGE FAIREST

  10,90 €

  Minerální korektor Annabelle Minerals v odstínu Beige Fairest výborně doplní make-upy Beige Fairest a Beige Fair. Je to druhý nejsvětlejší odstín řady Beige, ideální pro všechny se světlou pletí s růžovými podtóny.

 • Minerální korektor GOLDEN FAIR

  10,90 €

  Minerální korektor Annabelle Minerals v odstínu Golden Fair výborně doplní make-upy Golden Fair a Golden Light. Splní očekávání žen se světlou pletí se žlutými podtóny.

 • Minerální korektor BEIGE FAIR

  10,90 €

  Minerální korektor Annabelle Minerals v odstínu Beige Fair výborně doplní make-upy Beige Fair a Beige Light. Je ideální pro všechny s pletí se světlými pastelovými podtóny ve světle oranžové barvě.

 • Minerální korektor GOLDEN LIGHT

  10,90 €

  Minerální korektor Annabelle Minerals v odstínu Golden Light výborně doplní make-upy Golden Light a Golden Medium. Doporučujeme všem s béžovou barvou pleti se zlatými podtóny.

 • Minerální korektor BEIGE LIGHT

  10,90 €

  Minerální korektor Annabelle Minerals v odstínu Beige Light výborně doplní make-upy Beige Light a Beige Medium. Doporučujeme všem s jasnou pletí.

 • Minerální korektor SUNNY CREAM

  10,90 €

  Minerální korektor Annabelle Minerals v odstínu Sunny Cream výborně doplní make-upy Sunny Cream a Sunny Fairest. Nejsvětlejší odstín v kategorii, má perleťové částice, které podtrhnou krásu žen s velmi světlou pletí.

 • Minerální korektor NATURAL FAIR

  10,90 €

  Minerální korektor Annabelle Minerals v odstínu Natural Fair výborně doplní make-upy Natural Fair a Natural Light. Doporučujeme všem se světlou piškotovou pletí s jemnými meruňkovými podtóny.

 • Minerální korektor SUNNY FAIREST

  10,90 €

  Minerální korektor Annabelle Minerals v odstínu Sunny Fairest výborně doplní make-upy Sunny Fairest a Sunny Fair. Ideální pro všechny s velmi světlou pletí s teplými podtóny, u kterých převládají žluté a bílé pastelové pigmenty.

 • Minerální korektor NATURAL LIGHT

  10,90 €

  Minerální korektor Annabelle Minerals v odstínu Natural Light výborně doplní make-upy Natural Light a Natural Medium. osloví všechny s jasnou pletí s jemnými béžovými podtóny.

 • Minerální korektor SUNNY FAIR

  10,90 €

  Minerální korektor Annabelle Minerals v odstínu Sunny Fair výborně doplní make-upy Sunny Fair a Sunny Light. Ideální pro všechny se světlou pletí, u nichž převládají žluté pastelové pigmenty.

 • Minerální korektor SUNNY LIGHT

  10,90 €

  Minerální korektor Annabelle Minerals v odstínu Sunny Light výborně doplní make-up Sunny Light. Doporučujeme všem s jasným, teplým odstínem pleti s jemnými zlatými podtóny.