• Kolekcja Soft Cocktail: Pastelowe cienie glinkowe
  Kolekcja Soft Cocktail: Pastelowe cienie glinkowe
  Liked

  10 nowych, pastelowych, rozbielonych, naturalnych cieni z nowej linii Soft Cocktail, to idealna propozycja od marki Annabelle Minerals na nadchodzący sezon wiosna-lato. 

  Přečtěte si více
 • Čokoládová víčka a matné rty: makeup na rande
  Čokoládová víčka a matné rty: makeup na rande
  Liked

  Jaký by měl být makeup na rande? Ženský a smyslný, nebo spíš lehký a dívčí? Ať už se přikláníte ke kterémukoli z nich, shodneme se na tom, že by měl podtrhnout naši přirozenou krásu a zaujmout náš vytoužený objekt. Nápady na makeup na rande obvykle kladou důraz na ústa. Pokud má ale dojít k líbání, věřte, že lepší bude si barevně vyhrát s víčky. Co říkáte na oční makeup v odstínu čokolády doplněný lehkou matnou rtěnkou? Neméně důežitá tu je čistá a rozzářená pleť.

  Přečtěte si více
 • Jednoduché triky na udržení matné pleti
  Jednoduché triky na udržení matné pleti
  2 Comments
  (5.0)
  Liked

  Přirozeně rozzářená pleť, takzvané glow a výrazné lícní kosti: to jsou spolu s matným makeupem trendy nejen posledních měsíců. Matný makeup rozhodně není nudný. Hodí se pro každou příležitost, maskuje nedokonalosti pleti a sedí především ženám, které mají problémy s mastící se pletí. Pokud má i vaše pokožka sklon k nadměrnému lesku, udržením si matného vzhledu a také s tím, aby makeup zůstall tam kde má, přečtěte si naše tipy, jak dosáhnout požadovaného výsledku. 

  Přečtěte si více
 • Smaragdové smoky eyes na speciální příležitosti
  Smaragdové smoky eyes na speciální příležitosti
  4 Comments
  (5.0)
  Liked

  Smoky eyes, tedy oči orámované černými nebo hnědými stíny, patří mezi klasiku, která nikdy nezklame ani nenudí. Tento odvážný a zároveň elegantní oční makeup můžete vyzkoušet i v jiných než tradičních barvách: fialové, tmavě modré nebo lahvově zelené. Použití těchto barev nejen částečně odlehčí už tak silný makeup, ale také ho udělá zajímavějším a zvýrazní barvu duhovky. Švestkové a nazlátlé tóny sluší především modrým očím. Tmavě modré, smaragdové a fialové stíny budou vypadat skvěle v...

  Přečtěte si více
 • Příprava pleti před nanesením minerálního makeupu
  Příprava pleti před nanesením minerálního makeupu
  Liked

  Důkladná příprava pleti před nanesením makeupu je velice důležitá. To se netýká pouze minerálního makeupu, který je sypký a na nepřipravené pleti může dokonce zvýraznit její nedokonalosti, ale i před použitím klasické kosmetiky v tekuté formě. Díky správné péči o pleť si budete moci dovolit lehčí a méně kryjící makeup. Ten bude také vypadat přirozeněji a déle vydrží. 

  Přečtěte si více
 • Výběr vhodného minerálního makeupu podle jeho složení a typu pleti
  Výběr vhodného minerálního makeupu podle jeho složení a typu pleti
  Liked

  Vhodně vybraný minerální makeup musí perfektně spolupracovat s pokožkou - maskovat nedokonalosti, být nepostřehnutelný a téměř neviditelný. To je důvod, proč stojí za to věnovat čas porozumění tomu, co váš typ pleti potřebuje a výběru produktu, který s ní bude dobře spolupracovat a poskytne vaší pokožce krytí jen toho, co třeba.

  Přečtěte si více
 • Makeup na večírek: elegatně s výraznými rty
  Makeup na večírek: elegatně s výraznými rty
  6 Comments
  (5.0)
  Liked

  Hlavním doplňkem každého party outfitu je dokonalý makeup. Večírky jsou skvělou příležitostí, abychom si s makeupem opravdu vyhrály a dovolily si výraznější rtěnky nebo oční makeup. Nebo klidně obojí! Záleží jen na naší odvaze a fantazii. Předvánoční večírky jsou tu a s nimi i příležitosti k experimentování. Naším tipem na letošní předvánoční řádění jsou lehce kouřové oči doplněné rty v supermoderním odstínu červeného vína. Klasický, jednoduchý a zároveň okouzlující look! 

  Přečtěte si více
 • 6 nejzajímavějších podzimních trendů v líčení
  6 nejzajímavějších podzimních trendů v líčení
  2 Comments
  (5.0)
  Liked

  Adekvátně vybraný makeup znamená jedno: budete vypadat a cítit se nádherně, a to v jakémkoli ročním období. Podívejte se s námi na aktuální trendy, abyste se uměla namalovat nejen podle svého typu obličeje, ale také moderně. A protože k nám právě dorazil podzim, pojďme se podívat na šest nejzajímavějších trendů v líčení této sezóny. 

  Přečtěte si více
Showing 1 to 8 of 8 (1 Page)