• Nové

Jílové oční stíny AMERICANO

9,90 €

Jílové stíny Annabelle Minerals ve studeném středně hnědém odstínu.

Počet

Značka Annabelle Minerals vytvořila řadu jemných stínů na bázi kosmetického jílu. Díky svému přírodnímu složení a jemným nude odstínům krásně doplní každodenní líčení. Stíny se snadno nanášejí a blendují. Po nanesení vydrží po celý den. Stíny z kolekce Soft Cocktail byly navrženy pro ty nejcitlivější oči. Odstín Americano je studená jemná hnědá s matným efektem. Jílové složení doplněné slídou oživí váš pohled. Produkt vyhlazuje oční...

Značka Annabelle Minerals vytvořila řadu jemných stínů na bázi kosmetického jílu. Díky svému přírodnímu složení a jemným nude odstínům krásně doplní každodenní líčení. Stíny se snadno nanášejí a blendují. Po nanesení vydrží po celý den. Stíny z kolekce Soft Cocktail byly navrženy pro ty nejcitlivější oči. Odstín Americano je studená jemná hnědá s matným efektem. Jílové složení doplněné slídou oživí váš pohled. Produkt vyhlazuje oční víčko .. Odstín Americano je pro každého..

Jak nanášet oční stíny Americano?

1. Stíny nanášejte na celé víčko. Jemně roztírejte do ztracena směrem nahoru. Chladné hnědé odstíny krásně zvýrazní zejména modré a tmavě hnědé oči.

2. Stíny Americano můžete nanést do záhybu víčka. Nanášejte je hutnějším štětcem na spojování stínů a důkladně rozetřete směrem nahoru. Nezapomeňte štětečkem také zvýraznit spodní víčko.

3. Stíny Americano doporučujeme také jako stíny na obočí. Nanášejte je přesným štětečkem na oční linky a zvýrazněte tvar obočí.

Balení obsahuje 3 g stínů.

INCI: Kaolin, Mica, CI77491, CI77891.

5902288741000
147 ks

Parametry

Výsledek
matujicí
Účel
oči
Formule
sypké
Typ
jílové

Specifické reference

Momentálně žádné hodnocení zákazníků.


Přidat recenzi
Captcha