Jílové oční stíny ICE TEA

Saténové jílové oční stíny v oranžové barvě.
9,90 €
Oční stíny Annabelle Minerals v teplé broskvové barvě. Doporučujeme pro modré nebo zelené oči.

Jílové oční stíny Annabelle Minerals s jemným shimmerem, v oranžové barvě.

Počet

Sladká barva osvěží váš pohled jako ledový čaj v létě. Vyzkoušejte jílové oční stíny Annabelle Minerals v odstínu Ice Tea. Inovativní složení, založené na jemném kosmetickém jílu a rozjasňující slídě, poskytuje saténový intenzivní efekt a zářivý pohled. Stíny v oranžové barvě rozjasní a zvýrazní váš pohled. Teplé tóny intenzivní broskve k. Krásně zvýrazní modré a šedé oči. Díky bílému a zelenému...

Sladká barva osvěží váš pohled jako ledový čaj v létě. Vyzkoušejte jílové oční stíny Annabelle Minerals v odstínu Ice Tea. Inovativní složení, založené na jemném kosmetickém jílu a rozjasňující slídě, poskytuje saténový intenzivní efekt a zářivý pohled. Stíny v oranžové barvě rozjasní a zvýrazní váš pohled. Teplé tóny intenzivní broskve k. Krásně zvýrazní modré a šedé oči. Díky bílému a zelenému jílu se stín snadno nanáší a spojuje s dalšími produkty. Nezanechává fleky. Vizuálně vyhladí pokožku a dodá jíi minerály. Produkt je vhodný také pro všechny s citlivýmai očima nebo používající kontaktní čočky. Ice Tea můžete používat také jako oční linky. Stačí nanést navlhčeným tenkým štětečkem na oční linky.

Jak na odlíčení? Vyzkoušejte jeden z multifunkčních olejů. Stačí, kdyžže malé množství nanesete na kosmetický tampon a přiložíte na oční víčko. Olej odstraní i voděodolný make-up.

Balení obsahuje 3 g výrobku.

INCI: Mica, Illite, Kaolin, CI77491, CI77492, CI77499, CI77891.

Parametry

Výsledek
matujicí
Účel
oči
Formule
sypké
Typ
jílové
Korektory mineralne Annabelle Minerals
Korektor na trądzik
Korektor mocno kryjący do twarzy
Korektor mineralny na niedoskonałości

VYZKOUŠEJ TO

Korektory mineralne Annabelle Minerals
Korektor na trądzik
Korektor mocno kryjący do twarzy
Korektor mineralny na niedoskonałości

Momentálně žádné hodnocení zákazníků.


Přidat recenzi
Captcha