Jílové oční stíny ICE TEA

Saténové jílové oční stíny v oranžové barvě.
10,15 €
Oční stíny Annabelle Minerals v teplé broskvové barvě. Doporučujeme pro modré nebo zelené oči.

Jílové oční stíny Annabelle Minerals s jemným shimmerem, v oranžové barvě.

Počet

VYZKOUŠEJ TO

Sladká barva osvěží váš pohled jako ledový čaj v létě. Vyzkoušejte jílové oční stíny Annabelle Minerals v odstínu Ice Tea. Inovativní složení, založené na jemném kosmetickém jílu a rozjasňující slídě, poskytuje saténový intenzivní efekt a zářivý pohled. Stíny v oranžové barvě rozjasní a zvýrazní váš pohled. Teplé tóny intenzivní broskve k. Krásně zvýrazní modré a šedé oči. Díky bílému a zelenému...

Sladká barva osvěží váš pohled jako ledový čaj v létě. Vyzkoušejte jílové oční stíny Annabelle Minerals v odstínu Ice Tea. Inovativní složení, založené na jemném kosmetickém jílu a rozjasňující slídě, poskytuje saténový intenzivní efekt a zářivý pohled. Stíny v oranžové barvě rozjasní a zvýrazní váš pohled. Teplé tóny intenzivní broskve k. Krásně zvýrazní modré a šedé oči. Díky bílému a zelenému jílu se stín snadno nanáší a spojuje s dalšími produkty. Nezanechává fleky. Vizuálně vyhladí pokožku a dodá jíi minerály. Produkt je vhodný také pro všechny s citlivýmai očima nebo používající kontaktní čočky. Ice Tea můžete používat také jako oční linky. Stačí nanést navlhčeným tenkým štětečkem na oční linky.

Jak na odlíčení? Vyzkoušejte jeden z multifunkčních olejů. Stačí, kdyžže malé množství nanesete na kosmetický tampon a přiložíte na oční víčko. Olej odstraní i voděodolný make-up.

Balení obsahuje 3 g výrobku.

INCI: Mica, Illite, Kaolin, CI77491, CI77492, CI77499, CI77891.

Parametry

Výsledek
matujicí
Účel
oči
Formule
sypké
Typ
jílové

Momentálně žádné hodnocení zákazníků.


Přidat recenzi
Captcha