Jílové oční stíny LEMONADE

Jemné oční stíny v odstínu sláměné žluté.
9,90 €
Matné oční stíny Annabelle Minerals pro denní líčení. Doporučujeme pro světle hnědé a zelené oči.

Stíny Annabelle Minerals vyrobené z kosmetických jílů v jemné žluté barvě.

Počet

VYZKOUŠEJ TO

Výstřední barva v každodenním líčení?! Ale beze všeho! Značka Annabelle Minerals připravila řadu Soft Cocktail – kolekci 10 denních očních stínů v odstínech nude. Najdete v ní odstíny bílé, klasické hnědé, jemné tělové a zajímavé žluté a oranžové. To vše ve vyvážené barevné škále. Stíny jsou vyrobeny na bázi přírodních kosmetických jílů. Nejen zkrášlují, ale také pečují o jemnou pokožku očí. Odstín Lemonade...

Výstřední barva v každodenním líčení?! Ale beze všeho! Značka Annabelle Minerals připravila řadu Soft Cocktail – kolekci 10 denních očních stínů v odstínech nude. Najdete v ní odstíny bílé, klasické hnědé, jemné tělové a zajímavé žluté a oranžové. To vše ve vyvážené barevné škále. Stíny jsou vyrobeny na bázi přírodních kosmetických jílů. Nejen zkrášlují, ale také pečují o jemnou pokožku očí. Odstín Lemonade je teplá žlutá v barvě slámy. Výborně doplní zelené nebo světle hnědé oči. Můžete ho také nanášet mokrým štětcem na oční linky a nakreslit barevnou linku. Stíny Annabelle Minerals z jílové kolekce vizuálně vyhlazují víčka a vyplňují jemné záhyby. Stíny se neosypávají, nerozmazávají a neopadávají. Díky jemné konzistenci je nanášení snadné a rychlé.

Jak prodloužit výdrž očních stínů? Před nanesením stínů aplikujte tenkou vrstvu minerálního make-upu nebo jílového příměru. Produkt tak na pokožce vydrží ještě déle.

Stíny dodáváme v nádobce o objemu 3 g.

INCI: Mica, Illite, Kaolin, CI77491, CI77492, CI77499, CI77891.

Parametry

Výsledek
matujicí
Účel
oči
Formule
sypké
Typ
jílové
Korektory mineralne Annabelle Minerals
Korektor na trądzik
Korektor mocno kryjący do twarzy
Korektor mineralny na niedoskonałości
Korektory mineralne Annabelle Minerals
Korektor na trądzik
Korektor mocno kryjący do twarzy
Korektor mineralny na niedoskonałości

Momentálně žádné hodnocení zákazníků.


Přidat recenzi
Captcha