Jílové oční stíny MARGARITA

Přírodní oční stíny v odstínu marsala.
9,90 €
Oční stíny Annabelle Minerals ve studené starorůžové barvě. Doporučujeme pro všechny s barevným typem zima a léto.

Oční stíny Annabelle Minerals v odstínu marsala - ve studené starorůžové barvě.

Počet

Na skladě není dostatek produktů

Marsala je barva mnoha tváří. V kolekci jílových stínů Annabelle Minerals najdete jemnou starorůžovou barvu. S odstínem Margarita vykouzlíte rafinovaný a elegantní look. Stíny Margarita se osvědčí jako kontrastní prvek, nebo dominantní barva líčení. Jemnou růžovou si oblíbí zejména ženy se chladným barevným typemchladného barevného typu: léto a zima. Stíny s elegantním matným efektem. Opticky...

Marsala je barva mnoha tváří. V kolekci jílových stínů Annabelle Minerals najdete jemnou starorůžovou barvu. S odstínem Margarita vykouzlíte rafinovaný a elegantní look. Stíny Margarita se osvědčí jako kontrastní prvek, nebo dominantní barva líčení. Jemnou růžovou si oblíbí zejména ženy se chladným barevným typemchladného barevného typu: léto a zima. Stíny s elegantním matným efektem. Opticky vyhlazují víčko a zvýrazňují pohled. Vysoký obsah jílu pečuje o pokožku očí.

Jak kombinovat oční stíny?

Odstín Margarita krásně doplní další stíny Annabelle Minerals, například: Platinum, Frappe, Smoothie nebo Americano. Kombinujte dvě nebo tři barvy a hrajte si se stínováním. Světlé stíny, např. Vanilla, naneste na celé víčko, až k obočí. Rozjasníte tak celé okolí očí. Tmavší stíny, např. Americano, naneste do záhybu a pečlivě rozetřete. Tmavší odstín dotáhněte až na spodní víčko. Na pohyblivé víčko naneste stíny Margarita a důkladně propojte s Americano. Vnitřní koutky rozjasněte dalším nanesením světlých stínů Vanilla. Jednoduché líčení zvýrazní váš pohled.

Stíny jsou v uzavíratelné nádobce s objemem 3 g.

INCI: Mica, Illite, Kaolin, CI77491, CI77492, CI77499, CI77891.

Parametry

Výsledek
matujicí
Účel
oči
Formule
sypké
Typ
jílové
Korektory mineralne Annabelle Minerals
Korektor na trądzik
Korektor mocno kryjący do twarzy
Korektor mineralny na niedoskonałości

VYZKOUŠEJ TO

Korektory mineralne Annabelle Minerals
Korektor na trądzik
Korektor mocno kryjący do twarzy
Korektor mineralny na niedoskonałości

No customer reviews for the moment.


Add Review
Captcha