VĚJÍŘOVÝ štětec
VĚJÍŘOVÝ štětec
VĚJÍŘOVÝ štětec
VĚJÍŘOVÝ štětec
VĚJÍŘOVÝ štětec
VĚJÍŘOVÝ štětec
Späť
Ďalej

VĚJÍŘOVÝ štětec

7,90 €

Vějířový štětec pro aplikaci rozjasňovače, pudru a tvářenky.

Shipping costs from 5,00 €. Check it out!

Důvody, proč si mě zamiluješ

FUNKČNOST

Byl vytvořen pro práci s minerálním make-upem. Skvěle funguje i s jinými formulemi

DESIGN

Krásné, pečlivě vyrobené, dobře vyvážené. Každodenní líčení s takovým doplňkem je potěšením

MĚKKOST

Pružné, super měkké štětiny jsou zárukou jemnosti. Perfektní pro citlivé oční okolí

Více o produktu

Dobrý štětec by měl být odolný, pohodlný a snadno udržovatelný. Takové vlastnosti poskytuje příslušenství Annabelle Minerals. Pohodlná rukojeť a profilované štětiny umožňují snadnou a příjemnou práci se štětci.

Vějířový štětec vám zaručí snadnou a precizní aplikaci rozjasňovače, bronzeru či tvářenky přesně tam, kam je potřeba. Vějířový štětec se syntetickými štětinami je jemný a poddajný. Zlehka klouže po pleti a nedráždí ji.

Štětec je také vhodno použít pro odstranění přebytečného pudru či očních stínů napadaných pod očima. Zkrátka všestranný pomocník, který by neměl chybět ani ve vaší kosmetické taštičce.

Jak pečovat
o štětce na make-up?

  • 1. K čištění štětců používej jemný čisticí prostředek, například dětský šampon, gel/pěnu na mytí obličeje nebo přímo určený prostředek na štětce. Připrav si papírové ubrousky.
  • 2. Navlhči štětiny vodou z vodovodu. Nasyp do dlaně trochu mycího prostředku. Začni jemně třít štětiny o dlaň a smyj nečistoty.
  • 3. Opláchni štětiny pod tekoucí vlažnou vodou a ujisti se, že se žádná voda nedostala pod kovovou část. Otři štětec do papírového ubrousku. Polož štětec naplocho, aby přirozeně vyschl.
  • Opakuj krok 2 dokud nebudou štětiny čisté. K sušení nepoužívej další zdroje tepla. Na štětce se syntetickými štětinami nepoužívej produkty obsahující olej.

Máš dotaz k objednávce? Kontaktuj nás - rádi zodpovíme tvé dotazy!

Loading...