Termékek

 • Dekalog skóry naczynkowej - jak utrzymać ją w dobrej formie?
  Lifestyle , Termékek , Egészség

  Dekalog skóry naczynkowej - jak utrzymać ją w dobrej formie?

  Skóra naczynkowa wymaga specjalnego traktowania. Z natury cienka, charakteryzująca się także niezwykłą delikatnością ekspresowo się rumieni i reaguje na zmiany warunków atmosferycznych.  Jest także płasko unaczyniona, a co za tym idzie nieelastyczne naczynia krwionośne, które łatwo się rozszerzają np. podczas stresu, czy różnicy temperatur, przebijają przez naskórek racząc nas tzw.  "pajączkami" oraz zaczerwienieniem. Odpowiednia pielęgnacja pozwala jednak utrzymać cerę naczynkową w dobrej...

  Olvass tovább
 • Dekalog skóry dojrzałej, czyli jak zachować młodość i zdrowy wygląd
  Lifestyle , Termékek , Egészség

  Dekalog skóry dojrzałej, czyli jak zachować młodość i zdrowy wygląd

  The aging process of our skin begins after the age of twenty-five. However, we are dealing with mature skin at about forty-five. Of course, there are exceptions to this rule because of individual factors and innate genes. Each of us ages at a different pace.

  Olvass tovább
 • Soft Cocktail: jak wykorzystać cienie glinkowe w codziennym makijażu?
  Smink , Termékek

  Soft Cocktail: jak wykorzystać cienie glinkowe w codziennym makijażu?

  Zastanawiasz się jak wykorzystać nowe cienie glinkowe Soft Cocktail Annabelle Minerals? Obawiasz się ich ponadprzeciętnej wydajności i pojemności, stąd nie wiesz, czy jesteś w stanie je samodzielnie wykorzystać? Dzisiaj przedstawimy Ci kilka sposobów alternatywnego wykorzystania produktowych nowości marki.

  Olvass tovább
 • Kolekcja Soft Cocktail: Pastelowe cienie glinkowe
  Smink , Termékek

  Kolekcja Soft Cocktail: Pastelowe cienie glinkowe

  10 nowych, pastelowych, rozbielonych, naturalnych cieni z nowej linii Soft Cocktail, to idealna propozycja od marki Annabelle Minerals na nadchodzący sezon wiosna-lato. 

  Olvass tovább
 • Prosty, niewymagający skład dla wymagającej skóry?
  Termékek

  Prosty, niewymagający skład dla wymagającej skóry?

  Podkłady mineralne mają szerokie grono oddanych użytkowników. Są cenione za naturalność, lekkość, trwałość. Są to jednak produkty proste, nieskomplikowane, o wyjątkowo nieprzekombinowanym składzie.

  Olvass tovább
 • Sposoby wykorzystania kosmetyków mineralnych cz. 4
  Termékek

  Sposoby wykorzystania kosmetyków mineralnych cz. 4

  Dzisiaj pojawia się kolejna dawka inspirujących, niebanalnych i ciekawych pomysłów na wykorzystanie kosmetyków mineralnych. Choć niektórzy nadal mają pewne obawy wobec stosowania produktów mineralnych i wrzuca je do worka "trudnych w użytkowaniu", to jednak sypka forma proszków mineralnych stwarza mnóstwo możliwości alternatywnego wykorzystania nie tylko w makijażu, ale również i pielęgnacji.

  Olvass tovább
Loading...