Značka Annabelle Minerals vznikla z lásky. Z lásky ke zdraví, kráse, přírodě a k sobě samé. Vždyť každá žena v sobě nosí krásu - a je jen její vědomé rozhodnutí, jak tuto krásu ukáže navenek.

Věříme, že nejlepší je žít v souladu s přírodou. Naše výrobky netestujeme na zvířatech a neobsahují složky živočišného původu (jsou tedy veganské). Pocházíme z Polska a v Polsku vyrábíme naše produkty.

Výrobky Annabelle Minerals jsou kosmetika, kterou používáme i my sami - nenajdete v nich totiž nic, co by vaši jemnou pokožku mohlo podráždit. Rozjasňující slída, matující a antibakteriální oxid železnatý, oxid titaničitý, který vám poskytne ochranu před sluncem, a oxidy železa, které zajistí krásné vybarvení produktu - to je vše, co k vytvoření ideální a účinné kosmetiky potřebujeme.

Minerální kosmetika Annabelle Minerals nabízí 22 odstínů make-upu, a to hned ve třech variantách: rozjasňující, matující a krycí. Tak bohatý výběr zajistí, že každá žena pro sebe najde ten ideální odstín. Díky třem typům finiše si můžete zvolit make-up přesně odpovídající aktuálním potřebám vaší pleti.

Kromě minerálních make-upů má Annabelle Minerals ve své nabídce minerální kosmetiku pro doplnění vašeho líčení: tvářenky, pudry, oční stíny či korektory. Všechny výrobky mají extrémně krátké složení - jen několik položek a barvy odpovídající nejnovějším trendům.

Minerální kosmetika Annabelle Minerals vám pomůže docílit krásného líčení s přirozeným efektem. Je šetrná k pleti a odolná vůči setření, a tak se osvědčí v každé situaci.

Také příslušenství pro minerální líčení je vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů. Štětce Annabelle Minerals prostě nesmí chybět žádné fanynce přírodní kosmetiky. Jejich vlasec je navržen tak, aby bylo nanášení minerálního líčení rychlé a jednoduché. Všechny tyto výrobky jsou hypoalergenní a veganské.

Síla minerální kosmetiky je v jejím složení. Díky ní svou pleť nejen zkrášlíte, ale přispějete k jejímu zdraví. Je to první líčení, které o vaši pleť doopravdy pečuje.

Značka Annabelle Minerals stále rozšiřuje sortiment výrobků. Každý nový produkt vzniká na základě podnětů a názorů našich zákaznic. Tvoříme je pro vás a díky vám.

Děkujeme, že jste s námi.