Paletka na obočí BROW LIKE WOW

Paletka zapečených stínů na obočí Annabelle Minerals
17,90 €
Výrazněte obočí s pomocí paletky v přirozených odstínech od Annabelle Minerals. Získejte okamžitý efekt elegantního a upraveného obočí!

Paletka BROW LIKE WOW je první produkt od Annabelle Minerals obsahující zapečené stíny. Vytvořena pro dokonalé a profesionální líčení obočí.

Počet

Paletka, díky které dosáhnete dokonalého obočí. Je prvním produktem od Annabelle Minerals, který obsahuje zapečené stíny. Vytvořena pro úpravu a elegantní líčení obočí.

Co obsahuje paletka BROW LIKE WOW?
Paletka obsahuje tři zapečené stíny na líčení obočí v přirozených barvách. Můžete s nimi docílit jak jemného a přirozeného vzhledu, tak výrazného a věčerního efektu. Stíny jsou sametové, hezký pigmentované a...

Paletka, díky které dosáhnete dokonalého obočí. Je prvním produktem od Annabelle Minerals, který obsahuje zapečené stíny. Vytvořena pro úpravu a elegantní líčení obočí.

Co obsahuje paletka BROW LIKE WOW?
Paletka obsahuje tři zapečené stíny na líčení obočí v přirozených barvách. Můžete s nimi docílit jak jemného a přirozeného vzhledu, tak výrazného a věčerního efektu. Stíny jsou sametové, hezký pigmentované a snadno se nanáší. Složení je obohacené o přirodní oleje a vitámin E. Tato kombinace Vám také pomůže s péči o obočí.


První – bílo-béžový stín má za účel projasnit nadočnicové oblouky
Druhý – chladný šedo-hnědý stín určeny k dosažení jemného efektu
Třetí – intenzivní teplý hnědý stín, určeny osobám s tmavší pleti a tmavými vlasy
Stíny můžete mezi sebou míchat, aby docílit ideálního odstínu
Paletka přirozených stínů na úpravu obočí BROW LIKE WOW je must have v kosmetické tašce každého příznivce lehkého a přirozeného líčení.  

Jak používat paletku na obočí?

1. Vyberte si jeden z hnědých odstínů na úpravu obočí. Stíny se snadno míchají a díky tomu jste schopni najít ten perfektní odstín.

2. Šikmým štětcem na oční linky zvýrazněte obočí

3. Pomoci světlého stínu a štětce na roztírání projasněte nadočnicové oblouky  

Složení světlého stínu: Mica, Titanum Dioxide, Boron Nitride, Kaolin, Argania Spinosa Kernel Oil, Persea Gratissima Oil, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil

Složení stínů na obočí: Kaolin, Mica, Boron Nitride, Argania Spinosa Kernel Oil, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Persea Gratissima Oil, CI 77499, CI 77491, CI 77492

Parametry

Výsledek
matujicí
Účel
obočí
Formule
zapečené
Typ
minerální

Momentálně žádné hodnocení zákazníků.


Přidat recenzi
Captcha