Minerální rozjasňující make-up

Rozjasňující minerální make-up - svěží pleť a SPF20
11,90 €
Minerální make-up pro všechny typy pleti. Tvá druhá kůže. Jemně rozjasňuje a opticky snižuje viditelnost pórů a jemných vrásek. Šek!

Minerální make-up s projasňujícím efektem. Pro všechny typy pleti, včetně citlivé a zralé. Make-up, který sjednocuje barvu pleti, vizuálně vyhlazuje a zjemňuje rysy obličeje. Díky tomu jsou póry a drobné vrásky opticky méně viditelné. Nabízí UV ochranu 20SPF. Lehký a téměř neviditelný - make-up jako tvá druhá kůže.


Vyber si odstín pomocí tlačítka VYZKOUŠEJ TO.

Velikost: Velikost
Odstín make-upu: Odstín make-upu
Počet

VYZKOUŠEJ TO

Projasněná, svěží pokožka je na dosah ruky. Minerální make-up Annabelle Minerals v rozjasňující formuli je jemný a pudrový. Vhodný pro všechny typy pleti, včetně citlivé a zralé pokožky. Opticky změkčuje rysy obličeje, snižuje viditelnost pórů a jemných vrásek. Nabízí ochranu proti slunečnímu záření na úrovni 20SPF.
Projasňující make-up vytvoří s tvojí pletí dokonalé duo. Jemně sjednocuje její barvu a vizuálně ji vyhlazuje. Poskytuje...

Projasněná, svěží pokožka je na dosah ruky. Minerální make-up Annabelle Minerals v rozjasňující formuli je jemný a pudrový. Vhodný pro všechny typy pleti, včetně citlivé a zralé pokožky. Opticky změkčuje rysy obličeje, snižuje viditelnost pórů a jemných vrásek. Nabízí ochranu proti slunečnímu záření na úrovni 20SPF.
Projasňující make-up vytvoří s tvojí pletí dokonalé duo. Jemně sjednocuje její barvu a vizuálně ji vyhlazuje. Poskytuje velmi přirozený, téměř neviditelný efekt druhé kůže. Dodává pleti projasnění a jemnost, opticky redukuje jemné vrásky. Co je výsledkem? Dlouhotrvající a svěží make-up co vydrží celé hodiny. To potvrzuje až 100 % dotázaných lidí!


Přemýšlíš, jaký odstín zvolit? Použij tlačítko VYZKOUŠEJ TO.


Máš citlivou pokožku náchylnou k podráždění? Minerální make-up je kosmetika vytvořená pro tebe. 96 % lidí s citlivou a problematickou pletí potvrzuje, že náš rozjasňující make-up nedráždí a poskytuje přirozený vzhled a jemnost.
Make-up se snadno nanáší. Nevytváří tahy štětce ani fleky. 92 % respondentů potvrzuje, že se rozjasňující make-up nanáší velmi snadno a je účinný. Nanes jej na sucho nebo ho zkombinuj s hydratačním krémem, lehkým olejem nebo termální vodou. Nanášej štětcem nebo houbičkou na make -up.
Minerální make-up Annabelle Minerals je nejen make-up, ale také péče. Přírodní přísady a jednoduché nekomplikované složení pomáhají pokožce udržovat rovnováhu. To potvrzuje až 92 % respondentů, kteří považují rozjasňující make-up Annabelle Minerals za účinný produkt, a prohlašují, že by ho chtěli používat pravidelně.


Jak aplikovat minerální make-up?
1. Do víčka nanes malé množství minerálního make-upu;
2. Krouživým pohybem prášek zapracuj do štětin štětce a odstraň z něj přebytek produktu;
3. Aplikuj v tenké vrstvě od vnitřní k vnější části obličeje. Používej kruhové, lehce třecí pohyby.
V případě potřeby vyššího krytí postup opakuj.


Složení: Mica, Titanium Dioxide, Zinc Oxide, Tin Oxide, [+/-] CI 77491, CI 77492, CI 77499

Parametry

Složení
rozjasňující make-up
Výsledek
rozjasňujicí
saténové
Typ pleti
citlivá
matná
suchá
zralá
Formule
sypké

Momentálně žádné hodnocení zákazníků.


Přidat recenzi
Captcha