Vzorek KRYCÍHO make-upu

Mini krycí make-up - přírodní složení a vysoké krytí
2,90 €
Minerální make-up pro všechny typy pleti. Vysoce krycí, dlouhotrvající make-up, který umožňuje pokožce cítit se dobře. Poskytuje svěží pleť a krásný efekt. Vyzkoušej to!

Minerální make-up v krycí verzi. Obsahuje 1 gram produktu, což je dostačující množství pro spoustu aplikací. Vyber si odstín pomocí tlačítka „VYZKOUŠEJ TO“.

Odstín make-upu: Odstín make-upu
Počet

VYZKOUŠEJ TO

Mini verze minerálního krycího make-upu poskytující všechny benefity. Zajímá tě, zda je minerální make-up v krycí verzi vhodný i pro tebe? Otestuj to!


Krycí make-up Annabelle Minerals má lehkou sametovou texturu, a snadno se tak nanáší. Poskytuje efekt líčení, po kterém toužíš: od lehkého denního líčení až po plné krytí. Minerální kosmetika je šetrná k pokožce, díky které se budeš cítit skvěle po celý den. Zapomeň na těžké...

Mini verze minerálního krycího make-upu poskytující všechny benefity. Zajímá tě, zda je minerální make-up v krycí verzi vhodný i pro tebe? Otestuj to!


Krycí make-up Annabelle Minerals má lehkou sametovou texturu, a snadno se tak nanáší. Poskytuje efekt líčení, po kterém toužíš: od lehkého denního líčení až po plné krytí. Minerální kosmetika je šetrná k pokožce, díky které se budeš cítit skvěle po celý den. Zapomeň na těžké vrstvy mak-upu a efekt masky.


Pomocí tlačítka „VYZKOUŠEJ TO“ vyberš perfektní odstín minerálního make-upu.


Annabelle Minerals poskytuje několik barevných podtónů s různými úrovni jasu pro světlou i tmavou pleť:
PODTÓN GOLDEN: teplé, zlatavě-olivové tóny jsou naším nejprodávanějším barevným podtónem. Odstíny: Golden Cream a Golden Fairest jsou vhodné pro velmi světlou pleť, Golden Fair pro světlou pleť, Golden Light pro střední tón pleti, Golden Medium pro tmavý odstín pleti.
PODTÓN SUNNY: žlutě-citronové tóny. Nejteplejší z našich podtónu. Najdete v něm dva odstíny: Sunny Fairest pro velmi světlou pleť a Sunny Fair pro světlou pleť.
PODTÓN NATURAL: neutrální, béžové tóny. Nejchladnější z podtónů. Jeho odstíny jsou: Natural Cream a Natural Fairest pro velmi světlou pleť, Natural Fair pro světlý tón pleti, Natural Light pro středně tmavou pleť.


Mini make-up je zabalen do obalu se šroubovacím víčkem obsahující 1 g produktu. Výběrem vhodného odstínu si můžete vybrat barvu minerálního make-upu, která vás nejvíce oslovila.


Složení: Mica, Zinc Oxide, Magnesium Stearate, Calcium Carbonate, Boron Nitride, Magnesium Myristate, CI77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499