Cestovní štětec SHORT TOP
Cestovní štětec SHORT TOP
Späť
Ďalej

Cestovní štětec SHORT TOP

12,90 €

Cestovní štětec short top v kovovém obalu. Krátké, husté štětiny poskytují vysoké krytí. Štětec v kovovém pouzdře stvořený k nošení v kosmetické taštičce. Je ideální pro každodenní líčení i drobné úpravy v průběhu dne.

Shipping costs from 5,00 €. Check it out!

Důvody, proč si mě zamiluješ

FUNKČNOST

Byl vytvořen pro práci s minerálním make-upem. Skvěle funguje i s jinými formulemi

DESIGN

Krásné, pečlivě vyrobené, dobře vyvážené. Každodenní líčení s takovým doplňkem je potěšením

MĚKKOST

Pružné, super měkké štětiny jsou zárukou jemnosti. Perfektní pro citlivé oční okolí

Více o produktu

Cestovní štětec short top od Annabelle Minerals můžeš mít vždy u sebe. Umožňuje rychlou a rovnoměrnou aplikaci sypkého a lisovaného make-upu. Krátké, husté štětiny s měkkou texturou ti pomohou dosáhnout vysokého krytí. Uzavíratelný kovový kryt v odstínu růžového zlata chrání štětec před nečistotami kosmetické taštičky. Speciálně navržený tvar štětin snižuje riziko prášení a sypání make-upu. Nejlepšího efektu dosáhnete „razítkováním“ pokožky, díky kterému vykouzlíte efekt sametové pokožky bez šmouh a skvrn. Stačí jen sundat víčko, vysunout štětiny a nanést tenkou vrstvu make-upu.

Jak pečovat
o štětce na make-up?

  • 1. K čištění štětců používej jemný čisticí prostředek, například dětský šampon, gel/pěnu na mytí obličeje nebo přímo určený prostředek na štětce. Připrav si papírové ubrousky.
  • 2. Navlhči štětiny vodou z vodovodu. Nasyp do dlaně trochu mycího prostředku. Začni jemně třít štětiny o dlaň a smyj nečistoty.
  • 3. Opláchni štětiny pod tekoucí vlažnou vodou a ujisti se, že se žádná voda nedostala pod kovovou část. Otři štětec do papírového ubrousku. Polož štětec naplocho, aby přirozeně vyschl.
  • Opakuj krok 2 dokud nebudou štětiny čisté. K sušení nepoužívej další zdroje tepla. Na štětce se syntetickými štětinami nepoužívej produkty obsahující olej.

Máš dotaz k objednávce? Kontaktuj nás - rádi zodpovíme tvé dotazy!

Loading...