štětec na make-up SHORT TOP
štětec na make-up SHORT TOP
štětec na make-up SHORT TOP
Späť
Ďalej

štětec na make-up SHORT TOP

12,90 €

Štětec na minerální make-up SHORT TOP od Annabelle Minerals díky svému inovativnímu tvaru umožňuje rychlé a přesné nanesení sypkého make-upu. Docílíte s ním vysokého krytí i při použití jediné vrstvy make-upu. Nanášení make-upu je tak výrazně rychlejší a pohodlnější. Ideální jako první štětec na nanášení minerálního make-upu.

Shipping costs from 5,00 €. Check it out!

Důvody, proč si mě zamiluješ

FUNKČNOST

Byl vytvořen pro práci s minerálním make-upem. Skvěle funguje i s jinými formulemi

DESIGN

Krásné, pečlivě vyrobené, dobře vyvážené. Každodenní líčení s takovým doplňkem je potěšením

MĚKKOST

Pružné, super měkké štětiny jsou zárukou jemnosti. Perfektní pro citlivé oční okolí

Více o produktu

Značka Annabelle Minerals vyrábí příslušenství na líčení a dbá zejména na tři hlavní hodnoty: odolnost a kvalitu produktů a etickou výrobu. Štětec na nanášení minerálního make-upu SHORT TOP je novinka v sortimentu značky. Byl vytvořen pro osoby, které od minerálního make-upu očekávají vysoké krytí a rychlé nanášení.

Jedinečný štětec na make-up

SHORT TOP je jedinečný štětec na minerální sypký make-up. Jeho tvar byl navržen speciálně pro co nejsnadnější nalíčení. Zakulacené, velmi krátké a husté štětiny umožní přesné nanesení produktu a poskytují intenzivní krytí již při použití jedné vrstvy. Krátké štětiny rychle a účinně naberou minerální make-up, který tak během nanášení nepráší.

Z čeho je SHORT TOP vyroben?

Ergonomická, široká rukojeť zajišťuje, že štětec dobře padne do ruky a umožní přesné pohyby. Díky krátkým, velmi kompaktním štětinám vyrobeným ze syntetického materiálu, získáš silný krycí efekt hned s první vrstvou minerálního make-upu. Short Top působí díky svému designu velmi elegantně.

Vykouzlete přirozené líčení

Díky tvaru a délce štětin umožňuje štětec přesné nanášení minerálního make-upu a dalších sypkých produktů. Sypký make-up se dobře přichytí na štětiny a neosypává se a nepráší. SHORT TOP vám pomůže docílit vysokého krytí již při použití jedné vrstvy minerálního make-upu Annabelle Minerals. Líčení je nadále velmi přirozené, bez skvrn a čmouh. Díky nanášení make-upu pomocí štětce SHORT TOP se produkt lépe zapracuje do pokožky. Líčení tak na pleti vydrží déle v perfektním stavu.

Líčení pomocí štětce SHORT TOP na make-up

Nejlepšího efektu docílíte nanesením make-upu na pleť „razítkováním“ pokožky štětcem a následným rozetřením na obličeji směrem od středu do stran. Díky velmi hustým štětinám na pleť nanesete o něco více produktu a nalíčení tak bude rychlejší.

Jak pečovat
o štětce na make-up?

  • 1. K čištění štětců používej jemný čisticí prostředek, například dětský šampon, gel/pěnu na mytí obličeje nebo přímo určený prostředek na štětce. Připrav si papírové ubrousky.
  • 2. Navlhči štětiny vodou z vodovodu. Nasyp do dlaně trochu mycího prostředku. Začni jemně třít štětiny o dlaň a smyj nečistoty.
  • 3. Opláchni štětiny pod tekoucí vlažnou vodou a ujisti se, že se žádná voda nedostala pod kovovou část. Otři štětec do papírového ubrousku. Polož štětec naplocho, aby přirozeně vyschl.
  • Opakuj krok 2 dokud nebudou štětiny čisté. K sušení nepoužívej další zdroje tepla. Na štětce se syntetickými štětinami nepoužívej produkty obsahující olej.

Máš dotaz k objednávce? Kontaktuj nás - rádi zodpovíme tvé dotazy!

Loading...